Najlepszy jacht Marim33

Jacht Marim 33 – propozycja godna polecenia

Marzysz o beztroskiej żegludze, która pozwoli Ci choć na chwile odciąć się od reszty świata? Chcesz obcować z naturą rozkoszując się dźwiękami szumiącej wody i pięknymi zachodami słońca? Firma Marim stworzyła idealny jacht, który stanowi połączenie łodzi oraz domu, dzięki czemu każdy dzień będzie niósł ze sobą nowe przygody i niezapomniane wrażenia.

Co wyróżnia jacht Marim 33 na tle konkurencji?

Jacht z laminatu Marim 33 firmy Marim można zobaczyć wchodząc na stronę internetową: marim33.pl. Łódź zaprojektowana i wykonana przez doświadczony i profesjonalny zespół fachowców, jest perełką wśród łodzi z laminatu na Polskich jeziorach. Przede wszystkim firma Marim stawia na wysoką jakość materiałów, precyzyjne ręczne wykonanie i doskonały profil łodzi, dzięki czemu jego niezwykłe właściwości doskonale łączą się z efektem wizualnym. Marim 33 to jakość w najwyższej formie. Wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego jest odporny na deszcz oraz mróz, a także na silne promieniowanie UV. Konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią, a duża wyporność łodzi sprawia, że jest on praktycznie niezatapialny.

Wygoda i i bezpieczeństwo w jednym

Na stronie internetowej marim33.pl możemy poznać dokładną specyfikację tego wyjątkowego jachtu. Posiada dwie oddzielne kajuty z ośmioma miejscami do spania co pozwala zabrać na wyprawę całą rodzinę lub przyjaciół o maksymalnie 12 osobowej grupie. Długość kadłuba wynosi 10 m natomiast maksymalna moc silnika przekracza 125 kW dając niesamowite wyniki. Jacht Marim 33 to wysokiej klasy łódź rejsowa, której kształt, ładowność oraz wyjątkowy design są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Obszerne kajuty posiadają duże wygodne łóżka, dzięki którym podczas snu będziemy mogli się poczuć jak w domowej sypialni. Oprócz sypialni, jacht wyposażony jest w profesjonalną kuchnię posiadającą wszystkie niezbędne urządzenia do codziennego użytku, toaletę oraz wypoczynek na tarasie pokładowym, z którego możemy oglądać piękne zachody i wschody słońca kontemplując przy tym wszechobecną naturę.

Firma Maria - profesjonalna produkcja łodzi

Kilka słów o firmie Marim

O firmie Marim można powiedzieć krótko i konkretnie: klasa sama w sobie! Firma zajmuje się profesjonalną produkcją wysokiej jakości łodzi aluminiowych oraz łodzi z laminatu adresowanych zarówno do osób prywatnych jak i do Straży Pożarnej, Policji, służb WOPR i innych służ mundurowych. Dodatkowo firma zajmuje się także sprzedażą serwisem i montażem silników zaburtowych oraz stacjonarnych, jak również ich naprawą. Marim jest także największą hurtownią w branży żeglarskiej, oferującą kompleksowe wyposażenie łodzi i jachtów. Doświadczony zespół dba o każdy szczegół, który może jeszcze bardziej zadowolić swoich klientów. Wszystkie zlecenia przynoszą kolejne możliwości wykazania się swoją dokładnością i profesjonalizmem, jaką się cechuje firma Marim, pokazując tym samym maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Poszukując profesjonalnego sprzętu warto zacząć od wyboru wiodącego producenta.

Posts created 36

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Scroll Up