Jacht Marim 33 – propozycja godna polecenia

Marzysz o beztroskiej żegludze, która pozwoli Ci choć na chwile odciąć się od reszty świata? Chcesz obcować z naturą rozkoszując się dźwiękami szumiącej wody i pięknymi zachodami słońca? Firma Marim stworzyła idealny jacht, który stanowi połączenie łodzi oraz domu, dzięki czemu każdy dzień będzie niósł ze sobą nowe przygody i niezapomniane wrażenia.

Co wyróżnia jacht Marim 33 na tle konkurencji?

Jacht z laminatu Marim 33 firmy Marim można zobaczyć wchodząc na stronę internetową: marim33.pl. Łódź zaprojektowana i wykonana przez doświadczony i profesjonalny zespół fachowców, jest perełką wśród łodzi z laminatu na Polskich jeziorach. Przede wszystkim firma Marim stawia na wysoką jakość materiałów, precyzyjne ręczne wykonanie i doskonały profil łodzi, dzięki czemu jego niezwykłe właściwości doskonale łączą się z efektem wizualnym. Marim 33 to jakość w najwyższej formie. Wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego jest odporny na deszcz oraz mróz, a także na silne promieniowanie UV. Konstrukcja zabezpieczona jest przed wilgocią, a duża wyporność łodzi sprawia, że jest on praktycznie niezatapialny.

Wygoda i i bezpieczeństwo w jednym

Na stronie internetowej marim33.pl możemy poznać dokładną specyfikację tego wyjątkowego jachtu. Posiada dwie oddzielne kajuty z ośmioma miejscami do spania co pozwala zabrać na wyprawę całą rodzinę lub przyjaciół o maksymalnie 12 osobowej grupie. Długość kadłuba wynosi 10 m natomiast maksymalna moc silnika przekracza 125 kW dając niesamowite wyniki. Jacht Marim 33 to wysokiej klasy łódź rejsowa, której kształt, ładowność oraz wyjątkowy design są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Obszerne kajuty posiadają duże wygodne łóżka, dzięki którym podczas snu będziemy mogli się poczuć jak w domowej sypialni. Oprócz sypialni, jacht wyposażony jest w profesjonalną kuchnię posiadającą wszystkie niezbędne urządzenia do codziennego użytku, toaletę oraz wypoczynek na tarasie pokładowym, z którego możemy oglądać piękne zachody i wschody słońca kontemplując przy tym wszechobecną naturę.

Firma Maria - profesjonalna produkcja łodzi

Kilka słów o firmie Marim

O firmie Marim można powiedzieć krótko i konkretnie: klasa sama w sobie! Firma zajmuje się profesjonalną produkcją wysokiej jakości łodzi aluminiowych oraz łodzi z laminatu adresowanych zarówno do osób prywatnych jak i do Straży Pożarnej, Policji, służb WOPR i innych służ mundurowych. Dodatkowo firma zajmuje się także sprzedażą serwisem i montażem silników zaburtowych oraz stacjonarnych, jak również ich naprawą. Marim jest także największą hurtownią w branży żeglarskiej, oferującą kompleksowe wyposażenie łodzi i jachtów. Doświadczony zespół dba o każdy szczegół, który może jeszcze bardziej zadowolić swoich klientów. Wszystkie zlecenia przynoszą kolejne możliwości wykazania się swoją dokładnością i profesjonalizmem, jaką się cechuje firma Marim, pokazując tym samym maksymalne zaangażowanie w każdy projekt. Poszukując profesjonalnego sprzętu warto zacząć od wyboru wiodącego producenta.