Ms excel – szkolenia na terenie Wrocławia

Szkolenia z Excela są przyszłością? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, ale jedno jest pewne – na pewno będzie rosło na ich zapotrzebowanie i będą coraz popularniejsze wśród osób poszukujących pracy lub starających się o awans.

Ms Excel – szkolenia na terenie Wrocławia

W sieci pojawia się coraz to więcej ogłoszeń o pracę, w których jednym z kluczowych wymagań jest znajomość Microsoft Excel. Dla niektórych taka informacja może być zaskakująca, ale wynika to z faktu, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z możliwość, które oferuje Excel. Mimo tego, że co roku powstają nowe programy do przetwarzania danych, to żaden z nich nie jest tak dobry jak Excel. Co więcej, mimo tego, że powstają nowe narzędzia to na rynku tak naprawdę nie ma konkurencji. Możemy wymienić LibreOffice Calc, MS Excel i Arkusze Google. Z tym, że Arkusze można odrzucić ponieważ, bazują na funkcjach Excela. Wziąć jednak pod uwagę trzeba, że Excela używają korporacje i mniejsze firmy, więc to właśnie na jego naukę trzeba postawić.

MS Excel

„Bardzo dobra znajomość Excela” – największym kłamstwem?

Kończąc edukację szkolną wielu osobom wydaje się, że poznali Microsoft Office w stopniu zaawansowanym. Niestety, ale tak nie jest. Co prawda, w szkole uczymy się podstawowych funkcji i opcji, lecz w żadnym wypadku nie są one uważane na rynku pracy jako „bardzo dobra znajomość”. Dodawanie, odejmowanie, czy sumowanie to podstawy. Jeśli na rozmowie kwalifikacyjnej otrzymasz test dotyczący MS excel na poziomie, który był wpisany w CV, to zadania będą wymagały dużo bardziej zaawansowanych funkcji niż myślałeś.

MS excel – kurs

Rozwiązaniem zakłopotania podczas rozwiązywania testu jest udanie się na kurs MS Excel. Szkolenia oferowane są na trzech różnych poziomach: podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Co więcej, tego typu kursy odbywają się w weekendy, więc osoby uczące się i pracujące mogą w nich uczestniczyć. Nie daj się zaskoczyć na rozmowie o pracę – idź na kurs, który pogłębi Twoje kompetencje.